Sveikatingumo vizija

Sveikatingumo vizija
Taffel“ galvoja apie produktų kokybę, sveikatingumą ir gamybos saugumą pradedant nuo produkto kūrimo ir baigiant produkcijos pasiūla parduotuvių lentynose. Mūsų tikslas – kurti vertingus produktus, todėl mes stengiamės patenkinti vartotojų poreikius ir nuolatos tobulinti produkcijos gamybos procesą.

Produktų maistinės vertės ir kokybės kriterijai
Taffel“ nori, kad poilsio akimirkų būtų daugiau ir kad kiekviena būtų kupina išskirtinio, malonaus skonio! Geras skonis ir kokybė – mūsų dėmesio centre! „Taffel“ rūpinasi vartotoju, todėl esame sukūrę kokybės kriterijus, kurių ir laikomės gamindami mūsų produktus:

  • Ant kiekvieno produkto pakuotės nurodyta maistinė vertė ir sudėtis;
  • Bulvių kiekis traškučiuose siekia ~ 61 proc.;
  • Kukurūzų kiekis duonelėse – 62 proc., lazdelėse – 68 proc. gaminame ir saldžius užkandžius, kurių sudėtyje yra ir ryžių dribsnių;
  • Nenaudojame genetiškai modifikuotų bulvių, prieskoniuose taip pat nėra genetiškai modifikuotų organizmų;

Stengiamės iki minimumo sumažinti įvairių maistinių priedų kiekį produktuose ir laikomės kriterijaus – bendras maistinių priedų kiekis neturi viršyti 5. Mes griežtai stebime naudojamus kiekius ir visada įvertiname jų naudojimo būtinumą.

Produkcija gaminama laikantis reglamento (EB) Nr. 852/2004 dėl maisto produktų higienos nuostatų ir atitinka MK 2010 m. vasario 16 d. nuostatų Nr. 146 „Privalomieji maisto priedų ir maisto produktų, kurių gamyboje naudojami maistiniai priedai, nekenksmingumo reikalavimai“.

Šviežia ir kokybiška

  • Taffel“ naudoja tik kokybiškas sudedamąsias dalis ir mes esame nustatę sau aukštus kokybės kriterijus. Todėl kiekvieną dieną „Taffel“ kokybės kontrolieriai vykdo reguliarius ką tik pagamintos, ir anksčiau pagamintos produkcijos kokybės, sudėties ir skonio tikrinimus visą produktų galiojimo laiką.
  • Produktų galiojimo laikas – 6 mėnesiai.
  • Kad vartotojui būtų patiektas šviežias produktas, pagamintos produkcijos sandėlyje ilgai nesaugome – gaminame tiek, kiek tam tikru metu būtina pristatyti į parduotuves.

GDA ir maistinė vertė
Kiekvieno produkto pakuotės viduje yra GDA ženkliukas, iš kurio galima greitai sužinoti, kiek porcijų yra viename pakelyje ir kiek kalorijų yra vienoje porcijoje, taip pat čia nurodome ir rekomenduojamą paros normą suaugusiajam.

„GDA“ – tai trumpinimas iš anglų kalbos „Guideline Daily Amounts“. GDA ženklinimas parodo, kiek įvairių maistinių medžiagų mums reikia suvartoti kasdien. Informacija padeda lengviau laikytis subalansuoto ir sveiko gyvenimo būdo. GDA vertės paskaičiuotos atsižvelgiant į kasdien suvartojamos energijos apytikslę suaugusiojo žmogaus normą – 2000 kcal. Kalorijų ir maistinių medžiagų kiekis gali svyruoti priklausomai nuo lyties, amžiaus ir fizinio aktyvumo.

Kiekvieno pakelio nugarėlėje yra pateiktas maistingumas, informacija apie produkto sudedamąsias dalis ir kalorijų kiekį 100 g ir 30 g. porcijose. Maistinės medžiagos – tai baltymai, angliavandeniai, riebalai, sočiųjų rūgščių riebalai, skaidulinės medžiagos ir druskos.

Alergenai
Gamindami produktus ir kurdami naujus, mes daug dėmesio skiriame alergenams produkcijos sudėtyje. Pomidorų, klasikiniai traškučiai, taip pat pikantiško skonio „San Diego“ produktai yra be alergenų. Nė viename iš produktų nėra glitimo. Vieninteliai aptinkami alergenai yra laktozė ir soja. Jeigu produkto sudėtyje yra alergenų, ant kiekvieno pakelio nugarėlės nurodome ir paryškiname alergenų rūšis.

Druska
Gamindami produktus laikomės „Taffel“ keliamų leistino druskos kiekio reikalavimų. 100 g produkto druskos kiekis neviršija 1,6 g bulvių traškučiuose, 2,1 lazdelėse (1,2 „Šiaudeliuose“), 1,9 g krekeriuose ir duonelėse.

Riebalų kiekis
Riebalų kiekis produktuose skiriasi. 100 g mažiausias riebalų kiekis (arba neviršijantis 30 proc.)yra traškučiuose „Home Chips“, plonais griežinėliais supjaustytuose traškučiuose riebalų kiekis neviršija 32 proc., banguotuose traškučiuose – 34 proc. 100 g maksimalus sočiųjų riebalų rūgščių kiekis produktuose neviršija 14 proc.

Kokybės garantija
Prašome pranešti mums, jeigu nesate patenkinti kuriuo nors iš mūsų produktų. Trumpai apibūdinkite, kodėl nesate patenkinti, kur ir kada pirkote produktą. Įrašykite žinutę žemiau esančiuose laukeliuose „Susisiekti su mumis“.