Rinka

AS „Latfood“ aktyviai veikia Latvijos ir Baltijos rinkose, taip pat eksportuoja produkciją į Europos Sąjungos šalis, Azerbaidžaną, Rusiją, Baltarusiją ir kt.

Mūsų klientams ir bendradarbiavimo partneriams siūlome gerai žinomo prekės ženklo aukščiausios kokybės produkciją. Kurdami bulvių traškučius ir sūdytus užkandžius, atsižvelgiame ir į vartotojų skonio reikalavimus konkrečioje rinkoje.

Esame pirmaujantis užkandžių rinkos žaidėjas Latvijoje, kur užėmėme visus šalies regionus. Kasdien tiekiame produkciją į 300 didmeninės ir mažmeninės prekybos vietų, kad traškučių galėtų įsigyti kiekvienas jų mėgėjas. Produkcijos užsakymų įgyvendinimu rūpinasi AS „Latfood“ prekybos atstovų komanda, kuri sistemingai lankosi pas mūsų klientus bei ieško naujų bendradarbiavimo partnerių.

Ilgai ir aktyviai veikdami Lietuvoje ir Estijoje, mes kaimyninėse rinkose realizuojame virš 35 proc. įmonėje gaminamos produkcijos kiekio. Čia mes siūlome „The Original Taffel Snacks“ prekės ženklo produktus.

„The Original Taffel Snacks“ yra pamėgti Baltijos gyventojų užkandžiai ir švenčių dienomis, ir ilsintis draugų ir šeimos apsuptyje. Mes visada dalinamės savo patirtimi ir visada esame atviri naujam bendradarbiavimui.