dvigubai daugiau sūrio

Sekite naujausias pramogų skonio tendencijas, arba – dar geriau – patys jas kurkite pasimėgaudami vaflių formos traškučiais su ryškiu sūrio skoniu! Koks sūrio skonis, jūs žinote. Bet šis skonis bus visiškai naujas. Pajuskite kaip gardus sūrio kvapas yra persmelkęs kiekvieną vaflinio traškučio griovelį. Toks intensyvus, toks dvigubai sūriškas, toks... vau!! Tai patys sūriškiausi traškučiai, kuriuos kada nors valgėte.

barbekiu su aitriąja paprika

Pasaulis pilnas aštrių pojūčių – šiandien pasieksite nusileidimo iš aukščio rekordą, o rytoj jau šokinėsite su tampria virve. Tas pats ir skonių pasaulyje – pasinerkite į jį su barbekiu ir aitriąja paprika– šis skonis leis jums pasijusti tarsi barbekiu vakarėlyje, žaižaruojančiame aitriųjų paprikų aštrumu ir atsipalaiduoti kaip niekada anksčiau.

grietinė ir saldžiai aštrūs pipirai

Grietinė ir traškučiai. Klasika. Bet kas sakė, kad jos negalima paversti į šiuolaikinę bohemą? Kaip? Ogi su saldžiai aštriais pipirais! Kaip tik tai rasite naujuose vafliniuose traškučiuose su grietine ir saldžiai aštriais pipirais, kurie įprastą skonį pavers stipriu ir nepakartojamu...

iš tikrų bulvių

itin traškūs

turtingas, galingas
skonis kiekviename
traškutyje

unikalios
vaflių
formos

2016
wafflecut