vasaros skoniais!

Vasara jau už kampo, todėl „Taffel“ supažindina su šios vasaros naujienomis! Prisimenant nerūpestingas vasaros akimirkas, kurios taip pat asocijuojasi su kažkuo gardžiu ir taip būdingu vasarai – vasaros skoniais.
Naujoji „Taffel“ vasaros kolekcija – apie skonius, kurie yra nuostabūs, patinkantys mums visiems ir primenantys gardžias vasaros dienas.

Šių metų naujienos skirtos įvairių traškučių mėgėjams, kad kiekvienas galėtų atrasti savo tikrąjį vasaros skonį ir mėgautis vasara gardžioje kompanijoje. Štai du mūsų nauji produktai:

  • Summer BBQ – jie briaunoti, traškūs ir šiek tiek aštrūs – toks derinys bet kurią kompaniją pavers skania kompanija. BBQ traškučių skonis toks viliojantis, kad veiks kaip magnetas. Tereikia pakuotę padėti ant stalo, ir po akimirkos prie jos susirinks žmonės!
  • Rings with sweet chili & sour cream – būkite atsargūs su saldžiai aitriųjų pipirų ir grietinės žiedais! Jie tokie skanūs, kad nustoti juos valgyti bus… khem… beveik neįmanoma! Dėl tobulai apvalių kontūrų ir tobulai saldžiai sūraus skonio jie labai greitai eis link burnos!

Išbandykite abu naujus skonius ir išsirinkite mėgstamiausią!

Sekite mus: